ARDO w Polsce

 Od kilkudziesięciu lat ARDO jest wiodącym producentem w branży AGD. Spółka powstała w 1968 roku.
W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, kiedy to włoski koncern Antonio Merloni zdecydował się na stworzenie firmy East Trading Company, dystrybuującej na rynek państw wschodnich urządzenia AGD.
 W 2006 roku East Trading Company przekształciła się w ARDO S.A. Sama nazwa pochodzi od włoskiego terminu ARredamento DOmestico, oznaczającego „wystrój domu”. Ta prosta fraza doskonale oddaje filozofię projektowanego sprzętu. Inżynierowe i projektanci firmy kierują się zasadą, że „Dom musi być piękny, aby być prawdziwym domem. Przedmiot musi być piękny, aby zająć miejsce w domu każdego z nas".
 Oferta ARDO skierowana jest do konsumentów ceniących połączenie jakości, funkcjonalności i włoskiego stylu. Klienci ARDO to osoby wymagające najnowocześniejszych standardów technologicznych, a równocześnie szukające urządzeń ekonomicznych w przystępnych cenach.
Obecnie mamy przyjemność zaoferować Państwu szeroki asortyment urządzeń, które występują w kategorii wolnostojące oraz do zabudowy. W ofercie na 2009 rok znajdują się min.: pralki, chodziarko-zamrażarki, zmywarki, kuchnie, płyty grzewcze oraz okapy. Jedną z najciekawszych linii produktowych są pralki.
 Jedną z najważniejszych celów jakie stawia sobie ARDO jest produkowanie urządzeń przyjaznych dla naszej planety czyli takich, które nie zanieczyszczają środowiska naturalnego.